
Серія К-61 Модель 580/245 Хром / Олово Супермат
17 550 ₴
- В наличии
- Код: К-61 580/245
- +380 (50) 210-20-22Ольга
🛡️ Характеристики Дверей (Гарантія 5 Років)
Ці вхідні двері поєднують надійність, теплоізоляцію та сучасний дизайн, забезпечуючи високий рівень безпеки та комфорту.
🚪 Дверний Короб
-
Конструкція: Гнутий профіль 100 мм.
-
Товщина металу коробу: 1,2 мм.
-
Розміри блоків: 2050*850/*950 мм.
-
Вага дверей: 84 / 90 кг.
-
Посилення: Пластикові заглушки під ригеля замків.
-
Теплоізоляція: Мінеральна вата.
-
Регулювання: Регульований пристрій прижиму дверного полотна (Securemme, Італія).
-
Колір каркасу: Metallic Black - Чорний.
🚪 Дверне Полотно
-
Товщина полотна: 95 мм.
-
Ребра жорсткості: 4 шт.
-
Товщина профілю металу на полотні: 1,2 мм.
-
Сталевий лист (зовнішній): 0,8 мм.
-
Захисні кишені для замків: 0,8 мм.
-
Петлі: 3 шт. (конусна, d-24/120мм).
-
Протизнімні ригелі: 3 шт. (14 мм).
-
Оздоблення (МДФ плита): 16 / 16 мм.
-
Лиштва МДФ: 16 мм, ширина 80 мм, прихований монтаж.
-
Ламінований торець полотна: Так.
-
Теплоізоляція: Мінеральна вата.
-
Євроущільнювач (контур): 2 шт.
🔒 Замки та Фурнітура
-
Верхній замок: Кале 257 (сувальдний).
-
Нижній замок: Кале 252 (під серцевину).
-
Циліндровий механізм: розмір $40*30$ (шток, Туреччина).
-
Вічко: Securemme (Італія).
-
Форма фурнітури: Квадратна / чорна шагрень.
-
Ручка: Smart квадро / чорна шагрень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Булат |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение двери | Для жилых помещений |
| Применение двери | Квартирные |
| Направление открывания двери | Левое/правое |
| Количество уплотнительных контуров | 2 |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Вес | 85 кг |
| Комплектация | |
| Наличие ручки | Да |
| Наличие глазка | Да |
| Количество замков | 2 шт |
| Наличники | Да |
| Уплотнители | Да |
| Дверные петли | Да |
| Размеры | |
| Ширина двери | 850.95 мм |
| Высота двери | 2050 мм |
| Толщина двери | 95 мм |
| Глубина коробки | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Нижній замок | КАЛЕ 252 товщина ригеля 16мм (під серцевину) |
| Верхній замок | КАЛЕ 257 -товщина ригеля 16мм (сейфовий) |
| Рама (коробка) | Гнутий профіль 100 мм (торець коробки зашитий,утепл) |
| Розміри блоків, мм | 2040*840*940 |
| Товщина полотна, мм | 95 |
| Серцевина нижнього замка | ключ/тумблер |
| Товщина МДФ панелі на полотні, мм | 16/16 |
| Товщина металу на коробці, мм | 1,5 |
| Товщина листа металу на полотні, мм | 0,8 |
- Цена: 17 550 ₴









