
Римська штора ланцюжково-роторному управлінні тканина Велюр 900
1 886 ₴
- В наличии
+380 (98) 051-17-97
Роман- +380 (50) 210-20-22Ольга
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ДОДАТКОВА ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ розміри штор виготовляємо кратно 5 мм максимальна висота римської штори 3500 мм максимальна ширина римської штори з мотузковим керуванням 3000 мм, з чіпково-роторним 3500 мм ширини кантів у моделях «ЛАЙН», «СТЕЛЛА», «ПРИЗМА» залежать від ширини штори: -ширина штори 240-400 мм -ширина канта 80 мм -ширина штори 405-2500 мм -ширина канта 100 мм -ширина штори 2505-3500 мм-ширина канта 150 мм ширина кантів у моделях «ВЕНЕЦІЯ», «ОЛІМПІЯ», «МІЛАНО», «КВАДРО» — 100 мм важливо!!!Канти з тюлевих тканин не шиються відтінки тканин одного кодування в різних рулонах тканини можуть змінюватися варіанти монтажу римської штори: на вікно, на стіну, на стелю, у проріз Термін виготовлення римської штори 3 робочі дні (може коригуватися виробником) плюс термін доставки Нової пошти Термін виготовлення замовлень, площею від 50 м2 може коригуватися виробником Доставка Новою поштою на відділення по Україні безплатно Можливе оплата за безналичним розрахунком із НДС
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Длина изделия | 1700 мм |
| Материал | Велюр |
| Цвет | Серый |
| Ширина изделия | 900 мм |
| Ширина складки | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Римская штора |
| Управление | Веревочное управление |
Информация для заказа
- Цена: 1 886 ₴











