
Sarmak Серія Гранд мод. Еліс цемент маренго/дуб білий
29 100 ₴
- В наличии
- Код: 10011280
+380 (98) 051-17-97
Роман- +380 (50) 210-20-22Ольга
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
-Цілісногнутий короб 120мм
-Полотно 110мм
-Торець зашитий
-Зовні покриття пластид, всередині вологостійкий мдф -Плівка винорит, мдф 16/16мм
-2 шари пінополістерол, 2 шари мін.вати, фольгоізол
-Три контури ущільнення
-8 вертикальних і 6 горизонтальних ребра жорсткості
-Всередині наличники обшиті мдф
-Терморозрив на коробі та в полотні
-Нічна засувка
-Замки Secureme 2019/2061.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SARMAK |
| Применение двери | Квартирные |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 2050*970 (870) |
| Ребра жорсткості | 8 вертикальних та 6 горизонтальних |
| Цілісногнутий профіль | 120мм |
| Замок | Secureme 2019/2061 |
| Товщина полотна, мм | 110мм |
| МДФ | 16/16мм |
| Вічко | Да |
| Виробник | Сармак |
Информация для заказа
- Цена: 29 100 ₴



