
Sarmak Серія Ультра вулиця мод.Невада пластид 8019/вин темний горіх
18 200 ₴
- В наличии
- Код: 1001123
+380 (98) 051-17-97
Роман- +380 (50) 210-20-22Ольга
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
-Короб цільногнутий 95 мм
-Полотно 90мм
-Зовні покриття пластид, всередині вологостійкий мдф -Плівка винорит
-МДФ 16/10мм
-Ручка розеткою
-Броненакладка
-3 антизрізи
-3 петлі
- 5 ребер жорсткості
-Утеплювач - мінер. вата
-Замки:
Верхній - Аверс 96/s6 (3 ригелі ∅14мм);
Основний - аналог 252 (3 ригелі ∅16 мм), циліндр ключ вороток.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SARMAK |
| Применение двери | Квартирные |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 2060*870 |
| Ребра жорсткості | 8 горизонтальних та 6 вертикальних |
| Цілісногнутий профіль | 140мм |
| Замок | Kale 257 та Kale 252 |
| Товщина полотна, мм | 95мм |
| Циліндр | Kale |
| МДФ | 16/16мм |
| Виробник | Сармак |
Информация для заказа
- Цена: 18 200 ₴




